איך מורכב מחירון השכרת רכב בחו”ל

השכרת רכב בחו”ל זה עוד אחד מהשירותים הנוספים שיעשו לכם את חווית הטיול בחו”ל…וגם בארץ, הרבה יותר מרתקת ומעניינת, בטח יצא לכם לשאול את עצמכם ולא פעם ממה מורכב המחיר של הרכב אותו שוכרים לשימוש יום יומי בחו”ל ועל מה אתם בעצם משלמים…? הגעתם למקום הנכון בו תמצאו את כל התשובות לכל השאלות!

השכרת רכב בחו”ל בשביל חווית טיול מרתקת יותר

רכב אתם יכולים לשכור בכל מקום בעולם והכל בשביל שהנוחות בטיול תהיה הרבה יותר קלה, מעניינת ומרתקת.
השכרת רכב בחו”ל נועדה בשביל שתוכלו לוותר על הנסיעה במוניות, באוטובוסים והכל בשביל שההתניידות שלכם ממקום למקום בחו”ל…וגם בארץ, במידה ואין ברשותכם רכב הפרטי, או שהוא נמצא במוסך בסופ”ש בגלל תקלה תקלה מכנית שדורשת טיפול מיידי.

המחירון של השכרת רכב נקבע על פי…

מחירון השכרת רכב מורכב מכמה סעיפים שמשפיעים על מחיר ההשכרה אותו תשלמו לחברת השכרת הרכב ליום כגון:
גודל הרכב: מחיר הרכב נקבע על פי גודל הרכב, על רכב מקטגורית רכבים נמוכה יחסית בו ניתן להסיע עד 4 נוסעים בו זמנית, תשלמו זול יותר מרכב בקטגורית רכבים שבו ניתן להסיע 7 נוסעים.
ימי ההשכרה: ככל שתשכרו את הרכב לתקופה ארוכה יותר כך תשלמו מחיר נמוך יותר על יום השכרה, בדרך כלל על השכרת רכב ליומיים עד שישה ימים, תשלמו מחיר גבוה יותר על יום השכרה בהשוואה להשכרת רכב ל 7 ימים ומעלה.
גיל הנהג: מחיר השכרת הרכב עולה יקר יותר במידה והנהג הינו “נהג צעיר”, כאשר בדרך כלל אצל חברות השכרת הרכב, נהג צעיר הינו נהג עד גיל 24, אך מומלץ לבדוק זאת בעת השכרת הרכב.
ביטוח רכב: ככל שתבטחו את הרכב, כך תשלמו מחיר גבוה יותר ובצדק, אך זכרו… ביטוח רכב בעת השכרת הרכב מונע ממכם כאב ראש וחסכון בכיס במידה ותעשו תאונה עם הרכב.
ציוד חורף: אם החלטתם לשכור רכב במדינות בהם החורף בשיאו, צפו לתוספת מחיר מזערית של הציוד הנוסף כמו: גגון סקי, שרשראות שלג וצמיגי חורף.
וציוד נוסף: כמו כסא תינוק ומכשיר ניווט לוויני GPS.
מבצעים: מי לא אוהב מבצעים…? כולנו וכמה שיותר ומעת לעת נוהגות חברות השכרת הרכב להוציא מחירים אטרקטייבים לאלו המעוניינים להזמין שירותי השכרת רכב בחו”ל כמה חודשים מראש ולחסוך כמה עשרות אירו במקרה הטוב, קבלת ימי השכרה במתנה ואפילו טנק דלק ראשון על חשבון הבית.

אולי יעניין אותך לקרוא גם על:

טיפים לבחירת שולחן משרדי

FacebookTwitterPinterestLinkedInחברה שמחפשת שולחן למשרד שלו צריך לדעת, כי שולחנות משרדיים נבדלים בגוונים, בצורות ובחומרי הגלם. ניתן למצוא שולחן משרדי פינתי וגדול או

טיול מאורגן לפיליפינים

FacebookTwitterPinterestLinkedIn מתכנן לכבוש יעד חדש? יעד מיוחד? חושב שכבר ראית הכל? רוצה להגיע אל המקום שהכי דומה לגן עדן? אם אתה מתלבט

תגובה אחת

סגור לתגובות.