השכרת רכב בחו”ל וכל מה שצריך לדעת

צוות טרוול אינפו ריכז עבורכם את הטיפים החשובים ביותר שיעשו לך את השכרת הרכב בחו”ל נעימה יותר, איכותית יותר ומושלמת בשביל שמהחופשה הזאת תחזרו הכי מרוצים שיש, ואל תשכחו לספר לאחרים איפה קיבלתם את ההמלצות הטובות ביותר רגע לפני שאתם עולים למטוס ומתחילים את החופשה והטיול בחו”ל.

רישיון נהיגה בינלאומי

במידה והחלטתם להשכיר רכב בחו”ל אתם צריכים רישיון נהיגה בינלאומי איתו תוכלו לעלות על הכבישים בחו”ל אם הרכב אותו תשכירו מחברת השכרת הרכב, כיום ניתן לנהוג בעזרת רישיון הנהיגה הישראלי החדש שמונפק על ידי משרד התחבורה, במידה ואין ברשותכם רישיון נהיגה חדש, תוכלו להוציא רישיון נהיגה בינלאומי בדואר, ממס”י וסוכנויות הנסיעות השונות המנפיקות רישיון נהיגה בינלאומי.

ביטוח לרכב שכור

שאתם שוכרים רכב מחברת השכרת רכב, מומלץ ואף חשוב ביותר לרכוש ביטוחים שייתנו לכם את הכיסוי הגבוה ביותר ככל שניתן בפני תאונות, ישנם סוגים שונים של כל ביטוח רכב שתחשבו עליו, ומומלץ לבצע בדיקה מול נציג הזמנת השכרת הרכב שייתן לכם שקט נפשי בזמן שתעלו על ההגה בחופשה ובטיול בחו”ל.

כרטיס אשראי בינלאומי

אם אתם שואלים את עצמכם למה אתם צריכים כרטיס אשראי בינלאומי בזמן שאתם שוכרים רכב בחו”ל, אז דעו שכרטיס האשראי הינו לבטחון בלבד והינו האחראיות של חברת השכרת הרכב בפני תאונות ופגיעה במהלך הזמן בו אתם נוסעים ברכב, השכרת רכב בחו”ל מחייבת בכרטיס אשראי בינלאומי בשביל לשכור את הרכב.

השכרת רכב בחו”ל בתקופת החורף

אם החלטתם על השכרת רכב בחורף, וודאו שאתם מקבלים אם הרכב שרשראות שלג, גגון סקי במידה ואתם נוסעים לחופשה סקי וצמיגי חורף בשביל שתוכלו לנסוע על השלג בצורה נוחה ובטוחה.

השכרת רכב לנהג חדש

במידה ואתה נהג חדש מומלץ שתבדוק את העלויות הכספיות שנדרשות בשביל להשכיר את הרכב על ידי נהג חדש מתחת לגיל עשרים וארבע, הסיבה שעלות השכרת רכב נהג חדש גבוהה יותר מנהג וותיק, זהו בגלל הסיכון הרב שיש בהשכרת רכב על ידי נהג חדש.

סוג הרכב אותו שוכרים

לפני שתחליטו על השכרת רכב בחו”ל, מומלץ שתבחרו לעצמכם קטגוריית רכב שתתאים לכם, בהתאם לאופי הטיול בחו”ל ובהתאם לכמות הנוסעים ברכב, כדי שלכולם יהיה נוח וכייף בטיול הזה בחו”ל.

אולי יעניין אותך לקרוא גם על:

2 תגובות

  1. מה לגבי רשיון רכב ?
    פעם סוכנויות נסיעות היו עושים את זה. מישהו יודע האם הם ממשיכים בהוצאת רשיונות?
    נותנים תמונות פספורט וסכום כסף והם סוגרים עניין עבורך.

סגור לתגובות.