Diuretic and Anti-inflammatory Pill prostatitis Fuyan Pill Diuretic and Anti-inflammatory Pill Diuretic and Anti-inflammatory Pill

איך לחסוך כסף בזמן טיול?

טיולים הם דבר יקר, במיוחד טיולים לחו”ל. כרטיסי טיסה, ביטוחים, מלונות, השכרת רכב, נסיעות, כניסות לאטרקציות ומוזיאונים, מסעדות וכמובן – קניות. במיוחד כאשר מדובר בהוצאה כל כך גדולה, חשוב להבין כיצד ואיך ניתן לחסוך בהוצאות. כאשר מתכננים טיול לחו”ל כדאי לחשוב לא רק על ההוצאות לפני הטיסה – כרטיסי טיסה, הזמנות, וכו’, אלא גם על ההוצאות אשר יגיעו במהלך הטיול.

5 טיפים לחסכון בטיול עוד לפני הנסיעה

  1. רכוש כרטיס טיסה במזומן – כאשר רוכשים כרטיס טיסה, אחת ההוצאות הגדולות בטיולים לחו”ל, באמצעות כרטיס אשראי נגבית מכם עמלת סליקה של מעל ל-2% מסכום הרכישה. את העמלה המיותרת הזו ניתן לחסוך על ידי רכישת כרטיס טיסה במזומן (בש”ח או בדולרים).
  2. המרת מטבעות בדואר או ב- Change– דאג לבצע המרת מטבעות למטבע זר בדואר או ב- Change מאושר של משרד האוצר. בנקים גובים עמלות גבוהות עבור ההמרה ומוכרים מטבע זר בשערים נמוכים יחסית. כדאי לשקול רכישת מטבע זר בסכומים של מעל 800 או 1000 דולר וכך תזכו בשער המרה טוב אף יותר בדואר.
  3. בקניית ציוד לטיול, השווה מחירים – במיוחד כאשר מדובר בטיול ארוך אליו יש להצטייד בנעליים, מזוודות או תרמיל גב, ציוד מיוחד למטיילים ועוד, כדאי מאד להשוות מחירים בין החנויות השונות. לעתים חנות אחת תמכור מוצרים מסוג מסוים בזול יותר מאחרת, למרות שמוצרים אחרים ימכרו במחירים יקרים יותר.
  4. בצע הזמנת השכרת רכב בארץ – כאשר מזמינים רכב להשכרה מהארץ, מחירי ההשכרה טובים יותר מהשכרת רכב מסוכנות בחו”ל. גם אם נדמה כי המחירים בחו”ל זולים ממחירי הארץ, בחו”ל יש לקחת בחשבון הוצאות נוספות ומע”מ.
  5. בנסיעה לארה”ב – פתח חשבון דולרי – פתיחת חשבון דולרי בארץ לפני הנסיעה לחו”ל והוצאת כרטיס אשראי על חשבון זה חוסכת את עמלות הגיהוץ של עסקה דולרית. חשוב לזכור כי בגיהוץ עסקה שאינה בדולר תשלמו המרה לדולר, ואם הגיהוץ הוא על חשבון שיקלי אתם עלולים לשלם אף עמלה כפולה – המרה לדולר ומשם המרה לשקלים.
  6. בקניות תמיד כדאי לשמור קבלות – במדינות רבות ישנם החזרי מע”מ לתיירים אותם תוכלו לקבל עם צאתכם את המדינה, במידה ותשמרו את הקבלות.
  7. כששוכרים רכב – עם קבלת הרכב כדאי לברר על אפשרות שדרוג הרכב בחינם. בנוסף, חשוב להקפיד על החזרת הרכב עם מיכל דלק מלא, כיוון שחברות ההשכרה גובות מחירים מופקעים על מילוי מיכל הדלק. עוד דבר שכדאי לברר הוא מחירי השכרה שבועיים. לעתים, השכרת רכב למספר ימים בודדים עלולה להתגלות כיקרה יחסית להשכרת הרכב לשבוע שלם.
  8. כשנוסעים בתחבורה הציבורית – במקום לרכוש כרטיסי נסיעה חד פעמיים ריכשו כרטיסי נסיעה כמו המקומיים: יומיים, שבועיים, חודשיים, בהתאם לתקופה בה תשהו באיזור. לעתים מתלווים לכרטיסי הנסיעה הללו גם הנחות בכניסות לאטרקציות, מוזיאונים, או ברכישת מזון או מוצרים בחנויות שונות.
  9. בקניית מזון – במקומות רבים, ארוחות הצהריים זולות מארוחות הערב. דאגו לאכול את הארוחה הגדולה ביום בצהריים. בנוסף, ארוחות בעמידה או “לקחת” זולות מארוחה בישיבה, גם ישיבה ליד הבר זולה מישיבה בשולחנות. זכרו כי יין מקומי זול מיין יבוא, בירה מחבית זולה מבירה בבקבוקים, ובמקומות בהם מי הברזים טובים לשתייה – אין צורך ברכישת בקבוקי מים מינרליים.
  10. משיכת מזומנים עם כרטיסי אשראי – עדיף למשוך מזומנים מכספומטים ולא בבנק שם העמלות גבוהות יותר. גם בכספומטים עמלות המשיכה גבוהות, כאשר אתם מושכים כסף – עשו זאת בסכומים גדולים, כך תקטינו את הוצאות העמלות על המשיכות.

5 טיפים לחסכון בעת הנסיעה עצמה

נסיעה לחו”ל היא אמנם יקרה, אך טיפים קטנים יכולים לחסוך לכם מאות שקלים מבלי לפגום בהנאה.

אולי יעניין אותך לקרוא גם על:

להישאר בארץ לא פחות כיף מלטוס לחול

הרבה אנשים דואגים לקנות את הכרטיסי טיסה שלהם בזמן ובמחיר מוזל, לבחור יעדים אקזוטים ולעוף מהמדינה לכמה שיותר זמן. אז נכון, העולם

מקומות מומלצים לטייל עם רחפן

אחת מגדולותיו של הרחפן היא יכולתו לאפשר לנו לחזות בנופים מרהיבים כאילו היינו ציפור המרחפת בשמיים. מדינתנו אומנם קטנטונת אך היא ניחנה

בלגרד – היעד החם החדש באירופה

כשמדובר ביעדי אירופה כל הישראלים תמיד מחפשים את אותו הדבר – נוף וארכיטקטורה אירופאית, שופינג במגוון חנויות שלא קיימות בארץ, מחרים נוחים

yellow semen why is my semen yellow