נעים להכיר: האפשרויות מאחורי הזמנת מט”ח לנסיעה לחו”ל

המרת מטבע חוץ

הקיץ בפתח, וחוץ מטמפרטורות גבוהות ותכניות גדולות לפקוד את חופי ישראל, אתם בטח מתכננים חופשה או שתיים מעבר לים. בין אם אתם נוסעים לניו יורק, לפריז או לרומא, יש פעולה אחת שאי אפשר לוותר עליה: המרת מט”ח. איפה ומתי תעשו את זה? הנה האפשרויות שלכם.

אפשרות ראשונה: לפני הנסיעה

המרת מט”ח מבעוד מועד היא צעד נכון וחשוב, בעיקר משום שהיא מאפשרת לכם להגיע בראש שקט אל החופשה. כך אתם לא צריכים למהר לעמדת ההמרה הקרובה בשדה או לאחר הנחיתה, והשעות הארוכות מרגע היציאה מהבית ועד להגעה אל המלון תהיינה שלוות קצת יותר. דרך טובה לחסוך את הזמן היא למשוך כסף בכספומט מט”ח (אם אין לכם סבלנות לחכות בתור לבנק) או להזמין מט”ח מראש באמצעות אפליקציה ייעודית, והכסף יחכה לכם בשדה התעופה.

אפשרות שניה: בשדה התעופה

אם הנסיעה ספונטנית או אם פשוט לא הספקתם לטפל בפרט החשוב הזה, אתם ממש לא צריכים לדאוג. בשדה התעופה בן גוריון תוכלו לבצע המרת מט”ח בקלות. מה שכן, חשוב ומומלץ לבדוק מראש מה הוא שער הדולר היום שהוא העדכני כדי שתדעו לחשב כמה כסף אתם צריכים לקחת איתכם וכמה זה יעלה לכם. הכלל הזה נכון גם אם אתם צריכים יורו, לירות שטרלינג או כל מטבע זר אחר, בהתאם ליעד שלכם.

אפשרות שלישית: המרת מט”ח בחו”ל

יכול להיות שזה באמת פרח מזיכרונכם ואולי הגעתם מוכנים אבל אתם זקוקים לסכום נוסף כדי לחזור לאאוטלט שאהבתם או לראות עוד הצגה אחת טובה לפני שתחזרו הביתה. כך או כך, אתם יכולים לבצע המרת מט”ח גם כשאתם כבר בשיא החופשה. דרך טובה לעשות את זה היא באמצעות אתר הבנק או האפליקציה שלו, וכמובן שבכל עיר מרכזית – בוודאי אם מגיעים אליה תיירים רבים – תמצאו עמדות המרה (change). עם זאת, מומלץ לבדוק את השערים העדכניים, רק כדי להיות בטוחים שאתם מקבלים יחס המרה הוגן ואטרקטיבי.

תכנון מראש חוסך זמן

כל שלוש החלופות טובות, ובכל זמן תוכלו לבצע המרת מט”ח, אבל אין ספק שמומלץ לבצע את המהלך הזה מראש. כך תגיעו ליעד שלכם רגועים יותר ותחסכו לעצמכם זמן יקר על חיפושים אחר עמדת המרה ביעד שלכם. חוץ מזה, אתם תמיד יכולים לקחת איתכם כרטיס אשראי ולבצע באמצעותו חלק מהרכישות שלכם. הדרך הזו יעילה במיוחד למי שחושש לקחת איתו סכומי כסף לא קטנים כשהוא נוסע לחו”ל, וכמובן שהיא אידיאלית אם יש לכם תכניות לרוקן כמה חנויות בגדים במנהטן או בלונדון.

אולי יעניין אותך לקרוא גם על:

טיפים לבחירת שולחן משרדי

FacebookTwitterPinterestLinkedInחברה שמחפשת שולחן למשרד שלו צריך לדעת, כי שולחנות משרדיים נבדלים בגוונים, בצורות ובחומרי הגלם. ניתן למצוא שולחן משרדי פינתי וגדול או

טיול מאורגן לפיליפינים

FacebookTwitterPinterestLinkedIn מתכנן לכבוש יעד חדש? יעד מיוחד? חושב שכבר ראית הכל? רוצה להגיע אל המקום שהכי דומה לגן עדן? אם אתה מתלבט