טיול מאורגן לסין או להודו

החלטת לנסוע לחופשה או יותר נכון לטיול מאורגן במזרח הרחוק..? לפניך עומדות כיום 2 אפשרויות מוצלחות ביותר שני היעדים האטרקטיביים ביותר במזרח הרחוק לטיולים מאורגנים, היעד הראשון הינו “סין” כי הרי מיליארד סינים לא טועים, והיעד השני זוהי הודו שנחשבת לאחת מהמדינות היפות והקסומות ביותר במזרח הרחוק המשלבת את כל הריחות והצבעים במקום אחד.

אז באיזה יעד כדאי לבחור..? סין או הודו..? את כל זה תוכלו לגלות במאמר שלפניכם!

למה לבחור בטיול מאורגן בהודו?

אין ספק בכלל שאחת מהמדינות היפות ביותר זוהי הודו, כאשר כיום טיול מאורגן בהודו יכול להיות אטרקטיבי וטוב במיוחד עבורך, כאשר כיום בהודו ישנם טיולים המתקיימים לשבועיים בלבד וישנם כאלו המתקיימים למשך חודש ולפעמים אפילו יותר.

אורך הטיול בהודו תלוי רבות באזור בו נוסעים לטייל, כאשר במידה ונוסעים לטייל באזורי צפון הודו, אז סביר להניח שהטיול קצר יותר, אלו הנוסעים לטייל בדרום צריכים זמן ארוך יותר בגלל גודל חצי תת היבשת הנ”ל, בצפון הודו ניתן למצוא יעדים קסומים ומדהימים ביופיים בהם ניתן לטייל, כגון: אמריצר, הימצ’ל פארדש (עמק פרווטי), מנאלי, דרמאסללה, רישקש, אלמורה ועוד רבים וטובים.

אלו שמעוניינים לנסוע לעומת זאת לאזורי דרום הודו, ישמחו לדעת שהמקומות המתויירים בהם תוכלו לבקר, הם: גואה, מומבאי, בנגלור, מונר, קוצ’ין, אמפי ועוד רבים וטובים.

למה לבחור בטיול מאורגן בסין?

אומרים שמיליארד סינים אינם טועים ולכן, כאשר אחת מהאופציות העומדות בפניך זה לטוס אל טיול מאורגן בסין, סביר להניח שהאופציה העומדת בפניכם היא טובה ורלוונטית, כיום סין היא מדינה ענקית שיש בה לא מעט מה לראות, העניין שבשביל לטייל בסין חייבים טיול מאורגן, וזה יגידו לכם לפחות כ 90 אחוז מהמטיילים שנסעו בעבר לבדם בסין, כמובן שחשוב מאוד להבין ולדעת שהמחירים והעלויות של כל המוצרים והקניות בסין הם זולים יחסית לשאר מדינות העולם והאטרקציות הם בלתי נגמרות והיפות ביותר שתוכלו לפגוש בדרכם במסע הרחוק, כגון: מקאו, סאצ’ואן, דרום סין ועוד רבים וטובים.

אז מה עדיף?

אנחנו אישית היינו אומרים לכם שהכי כדאי זה לבחור בשני היעדים, אבל כמובן שצריך לבחור יעד אחד הן מהפן הכלכלי תקציבי והן מהפן של הזמן, כי אחרי הכל אנו יכולים לבחור רק בטיול מאורגן אחד, קחו את הזמן והחליטו מהו היעד המעניין ביותר עבורכם ולמה באמת הייתם מצליחים להתחבר במהלך הטיול במזרח הרחוק.

אולי יעניין אותך לקרוא גם על:

טיול מפל קצרין

רמת הגולן ידועה בנחליה הזורמים ובפניה המשתנות עם עונות השנה, החל מהעשבייה הירוקה, הלבלוב והפריחו של החורף והאביב, ועד למישורים והגבעות הצהובים

אטרקציות בניו יורק לכל המשפחה

טיסות לניו יורק לא התאפשרו, בטח לא בקלות אליה התרגלנו, במשך תקופה ארוכה בשל משבר הקורונה. כעת, כאשר השמיים נפתחים, כל מי