לעבוד בחו”ל רק עם ביטוח נסיעות

גם שאתם נוסעים לעבוד בחו”ל דעו לכם שאתם חייבים ביטוח נסיעות ולא משנה מה אתם עושים ואיפה אתם עובדים, כל עוד אתם אזרחי מדינת ישראל ומשלמים גם בעת שהותכם בחו”ל ביטוח לאומי, דעו לכם שאתם צריכים ביטוח נסיעות, למה אתם צריכים ביטוח נסיעות ואיך תדעו איזה ביטוח נסיעות מתאים לכם…? הגעתם למקום הנכון!

ביטוח נסיעות כדי שתוכלו לעבוד בשקט

יש לכם כל כך הרבה מה לעשות עד שתמריאו ותתחילו באמת לעבוד בחו”ל ולעשות כמה שיותר כסף, זכרו…שאתם טסים לחו”ל אתם חייבים ביטוח נסיעות שייתן לכם את הכיסוי הרפואי במקרה של פציעה ופגיעה במהלך השהות בחו”ל.
כל עוד אתם תושבי מדינת ישראל שמחזיקים בתעודת זהות כחולה, משלמים ביטוח לאומי מדי חודש גם שאתם מבלים לכם בחו”ל וגם אם החלטתם לעשות קצת כסף על הדרך, אתם חייבים ביטוח נסיעות כדי שתוכלו לעבוד בשקט!

שאתם נוסעים לעבוד בחו”ל דאגו לבדוק מה אופי העבודה שלכם ואיך אתם הולכים לבלות בנוסף לעבודה בשעות הפנויות שלכם בין משמרת למשמרת, אם לדוגמא אתם מתכוונים לעשות סקי במהלך השהות שלכם בחו”ל, דעו שאתם צריכים ביטוח נסיעות לסקי כדי שתוכלו לגלוש בשקט,
ואם אתם חושבים שהטיול שלכם ייסתכם במכירות של ציורי שמן או מכירות בעגלות? וותרו על ביטוח הנסיעות המורחב ובדקו…

איזה ביטוח נסיעות מתאים לך…?

לחץ כאן ובדוק מהו ביטוח הנסיעות לחו”ל שמתאים לך ולהחליט לאחר שקראתם מה יותר טוב בשבילך והכי חשוב מה יותר חסכוני לכיס שלך!

ביטוח נסיעות בימנו הוא חובה על כל אזרח היוצא מהארץ ועובר את גבולות מדינת ישראל לכל פעילות כל שהיא כגון:

• לעשות כסף בעבודה בחו”ל.
להשכיל וללמוד ברמה הגבוהה ביותר בחו”ל.
• חופשת בטן גב מפנקת בחופים הקסומים בעולם.
נסיעת עסקים גם אם זה לפחות מ 24 שעות.
• טיול תרמילאים ומוצ’לרים מסביב לעולם.
חופשת סקי ופעיליות אקסטרים אחרות.
• וכל סוג פעילות כל שהיא שקוראת מחוץ לגבולות המדינה.

רכשו ביטוח נסיעות כדי שתוכלו לנפוש בשקט ולהיות הכי בטוחים שאפשר גם בחו”ל.

אולי יעניין אותך לקרוא גם על:

אין כמו נופש מפנק בוילה בצפון

FacebookTwitterPinterestLinkedInיצאתם פעם לחופשה מרעננת ומפנקת בוילה? אם לא, זה הזמן לעשות זאת. וילות בצפון מציעות לכם שורה אורכה של פינוקים שלא תוכלו

דייטינג, הכרויות ומה שביניהם

FacebookTwitterPinterestLinkedInאחד המאפיינים של העידן המודרני, הוא העלייה המשמעותית באחוז הגברים והנשים מקרב האוכלוסייה בגיל הנישואין המקובל, שנותרים רווקים גם בגילאים מאוחרים יחסית.

כיצד להתכונן לביקורת כיבוי אש שנתית

FacebookTwitterPinterestLinkedInכל מבנה עסקי, וכל עסק באופן כללי, אמור לעבור מדי שנה ביקורת כיבוי אש. גם בתים פרטיים ומבני מגורים צריכים להיות מצוידים

3 תגובות

  1. ופה באמת הטעות של אלו ההולכים לעבוד בחו”ל שהם לא מעריכים את הביטוח ואז מתחילות הצרות להגיע

  2. דניאל שלום,
    לשאלתך בנושא הערכת ביטוח לאחר שנה האופציה הטובה ביותר היא להודיע לחברת הביטוח על השהייה שלך בחו”ל מעל שנה וכמו כן לשלוח לחברת הביטוח הצהרת בריאות שהניך בריא
    ולא נגרם לך כל נזק רפואי או בעיה רפואית במהלך השהייה שלך בחו”ל וכמו כן חברת הביטוח כבר תדאג להעריך לך את הביטוח בהתאם לבקשתך.

סגור לתגובות.