כתבות הגולשים מידע כללי

וילות בצפון

אם אתם מתכננים חופשה עם המשפחה, פסק זמן ממרוץ החיים, שבוע של שקט עם הרבה ירוק בעיניים, שלווה וציוץ הציפורים ברקע… חופשה עם וילות בצפון זו החופשה המומלצת עבורכם. וילות בצפון זה פתרון אולטימטיבי בשביל מי שמחפש את השקט והשלווה ולא את הצפיפות הרועשת של בתי המלון, את האוכל הביתי את ההרגשה שאתה אדון לעצמך ולא תלוי בזמן מסוים לארוחות כמו בבתי המלון. וילות בצפון זה החופש המומלץ במיוחד למשפחות גדולות עם הרבה ילדים.

וילות בצפון – לחופשה של פעם בחיים

סימנתם ביומן תאריכים לחופש, הודעתם כבר לכל המשפחה לשריין את הימים האלוף תכננתם מסלולים, רכשתם ציוד לטיולים, נעליים טובות להליכה, אבל מה… לא סגרתם עדין על מקום לינה. מתלבטים בין בית מלון לבין וילה בצפון? בואו נעשה לכם סדר בראש:

וילה בצפון – חמש סיבות לחופשה בווילה בצפון ולא בבית מלון

  • המחיר- הפרמטר הכי חשוב בבחירת החופש שלכם הוא המחיר. בית מלון יעלה לכם הרבה כסף לכל המשפחה ללילה אחד. אבל אם תשכרו וילה בצפון עם הרבה חדרים, תוכלו להזמין גם דודים שיצטרפו אליכם לחופשה וישאו בנטל ההוצאות או אחים ואחיות או שכנים ועוד. אם יוצאים כמה משפחות ביחד לטיול, ההוצאות פר אדם הרבה יותר נמוכות.
  • וילה בצפון תאפשר לכם ליהנות מחופשה שקטה בלי הצפיפות של בתי המלון, תוכלו לקום מתי שבא לכם, לישון מתי שבא בלי להיות תלויים באף אחד.
  • כאשר אתה שוכר וילה בצפון, אתה בדרך כלל מקבל איתה גם בריכה פרטית השייכת לוילה. כך תוכל ליהנות אתה ומשפחתך מבריכה השייכת רק לכם, תוכלו לשחות בה בשעות הנוחות לכם, לחלק את השחייה בין שעות של ילדים ושעות של מבוגרים. יש מספיק מקום וזמן לכולם.
  • אם אתם או ילדכם רגישים למאכלים או מוצרים מסוימים, בבית מלון זה הרבה יותר מסובך. אם תשכרו וילות בצפון, תוכלו לבשל מתי שתרצו ואיך בתרצו בהתאם להגבלות המזון שחלות עליכם. בדרך כלל וילה בצפון מאובזרת במטבח עם כלים.
  • וילה בצפון בדרך כלל ממוקמת הרבה יותר קרוב לרוב המסלולים וטיולים. לעומת מלונות שבדרך כלל ממוקמים באזורים מסחריים. אם באתם לטייל ולאו דווקא בשביל לעשות שופינג, אז וילה בצפון מתאימה לכם בול. זה יחסוך לכם התברברות של שעה לפחות בדרכים הלוך וחזור.

וילות בצפון – לחופש משחרר וממלא באנרגיות

וילות בצפון מעוררות השתאות והתפעלות. כל אחד מאיתנו חולם לפחות פעם בחיים להתגורר בווילה, והנה הוא יכול להגשים חלום. וילות בצפון מעוצבות בצורה מעוררת השראה, מאובזרות ברהיטים הכי חדישים ומתקדמים. וילות בצפון משובבות לב ונפש.

לחופשה המושלמת אל תתפשרו, רק וילות בצפון יענו על הדרישות ויעניקו לכם חופשה מפנקת שתותיר בכם את רישומיה לטווח הארוך.