4 יתרונות לערוך ברית במסעדה ולא באולם

אין עוד אירוע כל כך משמח ומרגש להורים כמו ברית. זו החגיגה בה מציינים את הולדת הבן או הבת וזוהי ההזדמנות הראשונה להראות את התינוק לכלל המשפחה. הברית היא אירוע ייחודי ומיוחד וכל מי שחווה אותה יודע כי אף אירוע אחר לא דומה לה, לא חתונה, לא יום הולדת ולא בר מצווה.

ניתן לומר בפה מלא כי הורים רבים יעשו כל מאמץ לערוך את הברית היפה ביותר והמרשימה ביותר שיש ולא יתפשרו על מאום בכדי להבטיח כי הברית תהיה בלתי נשכחת. על מנת למצוא מסעדה מתאימה מומלץ להיעזר בפורטל המסעדות רול שמכיל מידע רב על מסעדות מובילות ברחבי הארץ.

על רקע זה ניתן להבין מדוע עריכת ברית במסעדה הפכה בשנים האחרונות האחרונות לטרנד החם ביותר ועל כך אנו נרחיב בשורות הבאות.

1)בגלל האוכל

אי אפשר לדבר על ברית במסעדה מבלי להתייחס לסוגיית האוכל. אוכל הוא מרכיב משמעותי ביותר בכל אירוע והוא משפיע על הצלחת האירוע במידה ניכרת. אם אתם רוצים שהאירוע שלכם יחווה על ידי האורחים כמוצלח הרי שאתם צריכים להבטיח כי האוכל בו יהיה משובח. אי אפשר להתעלם מהעובדה כי באולמות אירועים רבים האוכל הוא ברמה מאוד נמוכה ומאכזבת הגורמת לכך שהאירוע שלכם יהיה בלתי נשכח אך מן הסיבות הלא נכונות. לעומת זאת אם אתם עורכים את הברית במסעדה אתם יכולים להיות בטוחים כי האוכל בה יהיה ברמה הגבוהה ביותר שיש ויבטיח כי האירוע שלכם יהיה איכותי, טוב וברמה הגבוהה ביותר שיש.

2)בגלל השירות

נקודה נוספת שיש לתת עליה את הדעת כאשר אנחנו עורכים אירוע במסעדה היא העובדה כי השירות במסעדה הוא הרבה יותר טוב ומסור. באולם אירועים פעמים רבות עד אשר מגיע המלצר לשולחן לוקח זמן רב וגם כאשר הוא מגיע מדובר על נער בן 16 שאינו יודע כיצד לתת שירות. זוהי בעיה רצינית היכולה להעיב על האירוע ולפגום בהנאה של האורחים מהברית. לעומת זאת במסעדה לרוב השירות יינתן על ידי מלצרים מקצועים ובוגרים יותר אשר יש להם ניסיון רב יותר בשירות. כך אתם יכולים להיות בטוחים כי האורחים שלכם יזכו לשירות הטוב ביותר וייהנו באירוע תודות לכך מה שאומר שגם אתם תיהנו באירוע מאוד.

3)בגלל המחיר

כל מי שערך אירוע באולם יודע כי מדובר בהוצאה כספית גדולה המכבידה מאוד על הכיס. גם אם אתם עורכים ברית קטנה באולם הרי שאתם צריכים לממן את כל האולם ואת כל ההוצאות הכבדות שלו כמו ארנונה, חשמל ומים מה שמוביל למחיר מאוד גבוה שנגבה מכם לכל מנה. לעומת זאת ההוצאות של מסעדה הן הרבה יותר קטנות ואתם יכולים להרשות לעצמכם לשכור אותה בלב הרבה יותר שלם. לכן כל מי שאכפת לו ממחיר הברית כדאי לו לשקול לערוך ברית במסעדה ולא באולם. כך יישאר לו הרבה יותר כסף פנוי.

4)בגלל האווירה

אי אפשר לדבר על ברית במסעדה מבלי להידרש לסוגיה של האווירה. ברגע שעורכים אירוע במסעדה הרי שהאירוע הרבה יותר מהנה ויש בו ביטוי הרבה יותר גדול לכל אחד מהאורחים. אין מה להשוות בין אווירה במסעדה ובין אווירה בברית ואת זאת כדאי לכם לזכור. נותר רק לסכם כי אם אתם רוצים אווירה ייחודית בחרו במסעדה ולא באולם.

אם בכל זאת אתם רוצים ללכת על אולם במקום מסעדה – יש גם כאן כמה אופציות טובות, כמו למשל Myprod.

לא משנה איזה בחירה תעשו – נאחל לכם בהצלחה ואירוע מוצלח!

אולי יעניין אותך לקרוא גם על:

המקומות הכי רומנטיים בדובאי

דובאי היא אחת משבע הממלכות המרכיבות את איחוד האמירויות, ונחשבת לאחד היעדים הרומנטיים ביותר לחופשה זוגית. הנופים המרהיבים, הארכיטקטורה המודרנית, חוף הים