השכרת רכב מאמרים תחבורה בישראל תחבורה מאמרים

כל מה שחשוב לדעת על השכרת רכב בישראל

יש לך רישיון נהיגה ישראלי אבל אין לך רכב…? הרכב במוסך לסופ"ש ותכננת נסיעה ארוכה לצפון הארץ או להיפך…? רוצה להנות מחווית נהיגה ברכב חדיש לאורך הנופים המרהיבים של ארץ ישראל…? או, שאתה בעל עסק ואתה רוצה לפנק את העובדים המסורים שלך ברכב ליסינג, שאיתו הם יכולו להגיע לעבודה ולשכוח מהאוטובוסים…? אם ענית על אחת השאלות לחיוב אז כנראה שאתה חושב על השכרת רכב בישראל, אז קדימה לדרך…סע לשלום ו…המשך לקרוא

השכרת רכב בישראל ממש כמו בחו"ל

ממש כמו בפינוק של השכרת רכב בחו"ל ככה גם בישראל, ואם שאלתם את עצמכם…לא רק תיירים שמגיעים מרחבי העולם לנופש בישראל מבצעים השכרת רכב.

יכול להיות שהרכב הפרטי שלכם נמצא כרגע במוסך ליומיים שלושה הקרובים ואתם חייבים להיות ניידים ולא במוניות או אוטובוסים, או …ש
אתם מעדיפים להשאיר את הרכב הקצת ישן שלכם בחנייה מתחת לבית ולשכור רכב חדיש, כי הקילומטרז שתעברו בחופשה הקרובה בישראל הולך להיות גבוה מאוד ולפעמים זה אפילו משתלם כלכלית,
ו…אולי אתם בעלי עסק שמחזיק עובדים והחלטתם שהקידום החדש לעובד המצטיין יהיה העלאה בשכר ורכב ליסינג צמוד שילווה אותו לאורך כל תקופת העבודה בארגון.
להשכרת רכב בישראל יש עוד עשרות סיבות "למה כן"…?! ויכול להיות שיהיו כאלו שיגידו "למה לא"…?!

הכי חשוב…בדקו את המחירים של יום השכרה וכמובן מי היא חברת השכרת הרכב שנותנת לכם את הרכב המפנק ביותר במינימום עלויות ליום.

איזה רכב תשכור לחופשה בישראל?

אז הגעתם להחלטה שאתם שוכרים רכב בישראל ומה עכשיו…? איך יודעים איזה רכב לקחת…? אז ככה

בדקו כמה נוסעים יהיו ברכב בזמן הנסיעה?
• כמה ציוד אתם מעמיסים לרכב, כמה תיקים וכמה מזוודות?
• וכמובן אם אתם צריכים אביזרים מיוחדים כגון: גגון לרכב או וו גרירה?
מה הטיול שאתם הולכים לעשות עם הרכב…? נסיעה סטנדרטית על כבישי ארץ ישראל או טיול שטח מאתגר?

אחרי שתענו לעצמכם על השאלות ותדעו את התשובות, תוכלו לבחור בתוך קטגורית רכבים של חברות השכרת הרכב, את הרכב שמתאים לחופשה ולטיול שלכם בחו"ל…וגם בארץ.

תהליך ההזמנה והתוספות לרכב

תהליך ההזמנה של השכרת רכב בארץ פשוט מאוד וכיום למרבית מחברות ההשכרה בישראל יש אתרי אינטרנט עם מחירים עדכניים ליום השכרה ולתוספות שאתם חייבים כגון:

• ביטוח לרכב כנגד ביטול השתתפות עצמית.
• החזרת הרכב בתחנת השכרה אחרת מתחנת הלקיחה המקורית.
• אביזרים נוספים כמו כסא תינוק, וו גרירה, גגון וכל מה שספק ההשכרה מספק בנוסף בעת השכרת הרכב.

לחץ כאן וקרא אילו ביטוחים לרכב מתאימים לך בחופשה שלך בחו"ל…וגם בארץ!

השכרת רכב בישראל לנהג צעיר

אם אתם רוצים לשכור רכב ואתם צעירים מתחת לגיל 23, או שממש לפני תקופה קצרה קיבלתם את רישיון הנהיגה החדש שלכם ,אתם חייבים לברר עם נציג חברת ההשכרה על התנאים של השכרת רכב בישראל לנהג צעיר או חדש!

נהגים צעירים ששוכרים רכב כפופים לתנאים מחמירים בהרבה מנהגים וותיקים וזאת בגלל הסיכון שלצערנו עדיין קיים בישראל של תאונות רבות של נהגים ללא ניסיון, שימו לב לעלות ביטוח הרכב ליום שאותו תצטרכו לשלם מראש…!!!

גובה ההשתפות בפוליסת הביטוח לרכב השכור לנהג צעיר או חדש עולה יותר מאשר לנהג וותיק ובכל מקרה סעו לאט ובזהירות מירבית, החיים שלכם ושל חבריכם לטיול חשובים הרבה יותר מעוד 10 קמ"ש על הכביש.

5 Comments

Click here to post a comment
  • רישיון נהיגה בינלאומי עולה יותר זול במ.מ.ס.י. תיירות. רק 15 ש"ח במקום 29 ש"ח בדואר. חוץ מזה, שהם גם מתחייבים למחיר הנמוך ביותר בהשכרת רכב לחו"ל בישראל.

  • יצא לי כבר פעמים להשכור רכב בארץ וכל פעם מחליפים את הרכב באחד שאני לא מעוניינת בו, מה יהיה אם המדינה הזו?