ביטוח נסיעות בכרטיס אשראי

שאתם טסים לחו”ל אתם חייבים כיסוי רפואי שיבטח אתכם מכל נזק או פגיעה גופנית, על ביטוח נסיעות בכרטיס אשראי שמעתם…? ביטוח נסיעות בכרטיס אשראי היא פוליסת נסיעות סטנדרטית ובסיסית שמיועדת למחזיקי כרטיס אשראי בינלאומי. רוצים לדעת עוד ביטוח נסיעות בכרטיס אשראי ואיך תוכלו לברר מה באמת מכסה לכם ביטוח שכזה…? הגעתם למקום הנכון!

רק ליתר ביטחון כדי שתוכל לנפוש בשקט לחץ כאן ובדוק איזה ביטוח נסיעות מתאים לכם…?!

הביטוח נסיעות בכרטיס אשראי הוא ביטוח רפואי בסיסי ביותר ומרבית מהתיירים שבינכם שרוכשים או יותר נכון מפעילים את הביטוח ועל זה נדבר ממש בהמשך ממש כאן, אינם מודעים לכיסויים שמכילה פוליסת הביטוח ובמרבית המקרים קחו בחשבון שתאלצו לבצע הוספה של כיסויים ושל סעיפים שלבטח מאוד הכרחיים לחופשה שלכם בחו”ל.

ביטוח נסיעות בחינם

ביטוח נסיעות בחו”ל בכרטיס אשראי מפעילים ולא רוכשים…ולמה אתם שואלים?
כי הביטוח הרפואי שניתן למחזיקי כרטיס אשראי ניתן בחינם אבל זכרו…הכיסוי הרפואי נכנס לתקף אך ורק לאחר שתקבלו את קוד האישור מחברת הביטוח שעובדת בשיתוף פעולה אם חברת האשראי.
לידיעתכם, הביטוח הרפואי שניתן הוא למחזיקי כרטיס אשראי בינלאומי בלבד

שלא תשלמו ביוקר על הביטוח שקיבלתם בחינם

יש הבדלים משמועתיים בין ביטוח רפואי שרכשתם אצל משווק מורשה כגון: סוכן הנסיעות וסוכן ביטוח לעומת הביטוח הרפואי שאותו תקבלו מחברת האשראי…ובטח שוב אתם שואלים למה?
כי…
הביטוח שניתן בכרטיס האשראי מוגבל למספר ימים מסויים לעומת ביטוח שתרכשו שניתן עד שנה מרגע היציאה מהארץ.
• ישנם הגבלות על ימי אשפוז אם חס וחלילה תאלצו להתמודד גם אם זה.
הכיסוי על ההוצאות הרפואיות מוגבל עד סכום מסויים שבדרך כלל נמוך מהביטוח נסיעות אותו תרכשו.
• הביטוח נסיעות שבכרטיס האשראי הוא לא ביטוח תרמילאים ולא ביטוח לגולשי סקי ובטח לא ביטוח לנשים בהריון.
ההשתתפות העצמית במקרה של קבלת טיפול רפואי והפעלת הביטוח בחו”ל גבוהה בהרבה מהביטוח הרפואי אותו תרכשו אצל משווק מורשה.

לחץ כאן ובדוק אילו כיסויים רפואיים בביטוח הנסיעות חשוב שיהיו לך במהלך השהות בחו”ל

איך מפעילים את ביטוח הנסיעות בכרטיס אשראי?

לפני הנסיעה לחו”ל אתם חייבים להתקשר לחברת כרטיס האשראי שלכם ולהפעיל את ביטוח הנסיעות, אם תנסעו לחו”ל בלי שתפעילו את ביטוח הנסיעות בחברת האשראי שלכם לא תהיו מכוסים רפואית…וחבל.
אתם בטח לא רוצים להגיע למצב שבו תאלצו לקבל טיפול בחו”ל ותגלו לפתע שאתם לא מכוסים רפואית…וקחו בחשבון שזה יעלה הרבה כסף להתמודד אם ההוצאות הרפואיות בעצמכם.

לחץ כאן והמשך לקרוא מה לעשות במקרה בו תצטרכו להפעיל את ביטוח הנסיעות בחו”ל

אולי יעניין אותך לקרוא גם על:

חופשה ביוון – הכול כלול במחיר זול

אם אתם מתכננים חופשה בחודשי הקיץ עם כל המשפחה, שהילדים לא יפסידו ימי לימודים ויוכלו ליהנות במהלך החופשה, אתם חייבים להזמין חופשה

קורפו – פנינת הנופש של יוון

כתיבה וצילומים: שמרית מוזס טיסה: טסנו לאי קורפו ביוון עם ריינאייר. זוג וילדה בת 5. היה מעולה.  שעתיים ורבע והגעתם לגן עדן

עקבה – התחנה הבאה!

נא לעקוב, התחנה הבאה – חופשה בעקבה! לנסוע או לא לנסוע? (התשובה בסוף הפוסט). אנחנו החלטנו בפעם הראשונה לקחת חופשת בטן-גב אצל השכנים בירדן, חוויה נפלאה לכל אדם. תמיד רצינו לממש את השאיפה שלנו לבקר שם (והלוואי בעוד מקומות דומים) ואחרי שהבשילו התנאים יצאנו לדרך.

2 תגובות

סגור לתגובות.