השכרת רכב יוקרה בחו”ל

אם הגעתם עד לכאן אז אתם לא חולמים, יש לכם את היכולות לשכור לעצמכם רכב יוקרה במהלך החופשה והטיול בחו”ל…לנהוג בפרארי, או קאדילאק יוקרתית כל הדרך בחו”ל, כבר הרבה יותר קרוב ממה שחשב,שבו בנוח, חממו מנועים…הכל על איך לשכור רכב יוקרתי בחו”ל ואיפה מתחילים…?!

כבר לא חלום

השכרת רכב בחו”ל כבר נחשבת למאוד משמעותית בחופשה שלכם בחו”ל ולשכור רכב יוקרתי זה כבר לא חלום ויכול להיות שאתם נמצאים מרחק נגיעה מדוושת הגז של הרכב ספורט שמחכה לכם בשדה התעופה בחו”ל, או הלקסוס השחורה שמחכה לך לסופ”ש הקרוב בסניף השכרת הרכב הקרוב לביתך.
אפשר לראות שהשכרת רכבי יוקרה בישראל מתבצעת בעיקר על ידי אנשי עסקים שמגיעים לביקור ועבודה בישראל, או מנהלי חברות גדולות שכחלק מחוזה העבודה שלהם ניתנת להם האפשרות לשכור רכב יוקרתי לצרכי יום יום.
אבל לא רק למנהלים…
גם לאירועים, חתונה, בר מצווה וכל אירוע יוקרתי אחר שאתם חושבים שמגיע לחתן האירוע להגיע הכי יוקרתי שיש ברכב מפנק.

רכבים יוקרתיים

תוכלו למצוא את מגוון הרכבים מהחברות הגדולות והידועות ביותר בעולם כגון:
• פרארי
• למכורי השטח תוכלו למצוא גם את האמר
• לקסוס כמו שכבר הבנתם
• קאדילאק
• רולס-רוייס
• ו W.M.B ומרצדס שאם לא הם אז מי…!
• וכל שאר רכבי הסופרט והפאר שאתם מכירים כל כך טוב!

קטגורית רכבי יוקרה

רובכם בטח שואלים באיזה קטגוריית רכבים ממוקמים רכבי היוקרה שנמצאים בסניפי השכרת רכב בישראל…ובחו”ל?!
אז רכב יוקרה כמו שהבנתם ממוקם גבוה מאוד בשרשרת הרכבים, כי יונדאי גאטס לא תצליח לעולם להגיע ליכולות ולחוזקות שיש ללמבורגיני חדשה שרק אתמול פתחה את הקילומטר הראשון.

הטיפים הטובים ביותר להשכרת רכב בחו”ל

אז החלטתם שאתם שוכרים רכב יוקרתי בחו”ל ועכשיו אתם שואלים את עצמכם מאיפה מתחילים…?
שאתם לוקחים את הרכב אתם רוצים להרגיש הכי בטוחים שיש ולהנות ככל שאפשר, לשבת על מושבים מרופדים ובמקרה שתרצו גם מעור, ומה עוד אתם שואלים…

ממש בלחיצה על הקישור תוכלו לקרוא על טיפים להשכרת רכב.

אולי יעניין אותך לקרוא גם על:

טיפים לבחירת שולחן משרדי

FacebookTwitterPinterestLinkedInחברה שמחפשת שולחן למשרד שלו צריך לדעת, כי שולחנות משרדיים נבדלים בגוונים, בצורות ובחומרי הגלם. ניתן למצוא שולחן משרדי פינתי וגדול או

טיול מאורגן לפיליפינים

FacebookTwitterPinterestLinkedIn מתכנן לכבוש יעד חדש? יעד מיוחד? חושב שכבר ראית הכל? רוצה להגיע אל המקום שהכי דומה לגן עדן? אם אתה מתלבט

2 תגובות

  1. הי, היום אפשר ללכת לדואר ולשלם שם סכום של 25 ש”ח ולהפוך את רישיון הנהיגה הישראלי לרישיון נהיגה בינלאומי מוכר כמעט בכל העולם. עם הרישיון הזה אפשר לגשת לכל חברת השכרת רכב בחו”ל ובוודאות מקבלים שם את הרכב. מה שמעניין אותם שם זה לקבל את התשלום ואם יעצור אתכם שוטר, אז עם הרישיון הבינלאומי אתם מכוסים.
    זה רעיון מעולה לנצל את זה כדי להשכיר רכבי יוקרה, אם כבר אז כבר. אני הייתי בצרפת והשכרתי שם מרצדס, הרגשתי כמו עשיר בתוך אחד הסרטים. איזה כיף היה לעבור ליד מגדל אייפל עם האוטו הזה, אין, בחיים אני לא אשכח את הטיול הזה, חוויה של פעם בחיים.

סגור לתגובות.