חופשות בקלאב מד סקי

מה אנחנו מחפשים כשאנחנו יוצאים לחופשה עם בן או בת זוג, או עם המשפחה? מה בסך הכל אנחנו רוצים? שקט, שלווה, לשכוח מהכל, לשכוח מכל הצרות, ליהנות מהחיים כמה שיותר, בשביל להטעין מצברים ולחזור אל השגרה של החיים, בשביל שנוכל להמשיך בה עד לחופשה הבאה.

יש מי שמוצא את השלווה והשקט בטיולים ממושכים בטבע, בשמורות ויערות, יש מי שמוצא אותה במסעות שופינג במרכזי קניות שונים, ויש מי שמטעין את המצברים שלו דרך חופשות במועדוני קלאב מד ברחבי העולם, ובפרט מועדונים אשר ממוקמים באזורי סקי.

הרעיון של קלאב מד סקי הוא מאוד פשוט ואיכותי. מדובר על כפרי נופש אשר מפוזרים באתרים שונים בעולם, כאשר כל אחד מהכפרים מעניק לנופשים בו אפשרות ליהנות מחופשה בסגנון של "הכל כלול" באופן מלא. כלומר רוכשים חבילת נופש, וצוות המקום דואג לכל דבר ודבר, כולל לפעילויות ספורט שונות.

במקרה של קלאב מד סקי כפי שאנחנו יכולים להבין, המועדונים נמצאים באתרי סקי שונים ברחבי העולם, לשם מגיעים נופשים שמעוניינים לגלוש, הם יכולים לקבל את כל מה שהם צריכים בשביל לגלוש בצורה נוחה ובטוחה כפי שהם מצפים. צריך לומר, המקום מאפשר לגולשים מכל הרמות להגיע אליהם, גם אם מדובר בחבר'ה שהם גולשים חובבים או מקצועיים.

כיצד בוחרים היכן לנפוש?

ההבדל בין חופשה לצורך סקי לבין חופשות אחרות במרבית המקרים היא, שכאן אנחנו צריכים להתייחס למספר נקודות מהותיות לפני שאנחנו ניגשים לבחור היכן לנפוש.

לפני כן יש להדגיש, כפרי קלאב מד סקי הם איכותיים מאוד ולא במקרה הם נחשבים לכפרים המובילים בעולם, אך קיימים ביניהם הבדלים, ומן הסתם קיימים הבדלים בין המקומות מבחינת סוג אתרי הסקי עצמם.

אפשר לומר שיש כמה נקודות על פיהן אנחנו נבחר את המקום אליו אנחנו רוצים לנסוע.

ראשית, עלינו להתייחס לשאלה היכן ממקום הכפר מבחינת איכות אתר הסקי שבו. יש אתרים באוסטריה, שוויץ, צרפת, איטליה, אשר נחשבים לאתרי סקי מאוד איכותיים ולא במקרה הם פופולאריים מאוד. לעומת זאת, יש אתרי סקי שמתאימים יותר לגולשים חובבים ופחות לחבר'ה עם ניסיון. צריך לבחור את המקום הנכון בשביל ליהנות מגלישה נעימה.

שנית, יש לבדוק את מזג האוויר אשר אמור לשרור במקום, בעת שמעוניינים להזמין מקום. בקיץ זה לא אפשרי לגלוש, ובחורף ייתכן ויהיו תקופות שאתרי הסקי יהיו סגורים בגלל שזה לא יהיה בטוח לגלוש בהם. צריך להקפיד על זה.

שלישית, יש לבחון את רמת ההיענות והדרישה למקום. באופן טבעי, יש מקומות בהם יש יותר דרישה, לעומת זאת יש מקומות בהם יש פחות בתקופות מסוימות. זה לא תלוי לא רק באתר אלא גם במדינה בה נמצא הכפר, ורמת העניין שהיא מעוררת. לכן חשוב לבצע את ההזמנה זמן רב לפני התאריך המבוקש.

אולי יעניין אותך לקרוא גם על:

הנופש שלכם לקיץ

הקיץ מתקרב, וכמו בכל שנה, גם השנה, מתחילה לצוץ ולעלות השאלה הקבועה – איך נבלה את חופשת הקיץ שלנו השנה? כל אחד