אתה נמצא כאן: טרוול אינפו // ביטוח נסיעות לחו"ל מאמרים // איך מורכב מחירון ביטוח נסיעות לחו"ל

איך מורכב מחירון ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות לחו"ל הוא אחד המוצרים החשובים ביותר שקיימים בכל חבילת נופש, טיול לחו"ל, טיול תרמילאים בחו"ל…ורק בחו"ל, כי אין צורך בביטוח נסיעות במידה והחלטתם לנסוע לחופשה בישראל ולוותר על חו"ל.
רוצים לדעת ממה מורכב מחירון ביטוח הנסיעות לחו"ל…? ומה הפרמטרים עליהם אתם משלמים בשביל שתהיו מכוסים ותוכלו לנפוש בשקט…? הגעתם למקום הנכון!

ביטוח נסיעות כדי שתוכלו לנפוש בשקט

אז לפני שנגיע לחלק שמספר ממה מורכב ביטוח נסיעות לחו"ל אתם חייבים לדעת…
ביטוח נסיעות הוא לא בחירה, אלא הוא חובה, כי במידה ותזדקקו לטיפול רפואי או לכל שירותי אחר ולא תהיו מכוסים… תאלצו לשלם לא מעט כסף לטיפולים, תרופות, ימי אשפוז בבתי חולים מקומיים ועוד סעיפים אחרים שיכולים להציל אתכם בעזרת כמה דקות של עיון בפוליסה, אותה תרכשו בסכום כסף קטן יחסית בעבור התמורה שתקבלו במידה ותזדקקו להפעיל את הביטוח.

המחיר של ביטוח הנסיעות נקבע על פי…

מחירון ביטוח נסיעות לחו"ל מורכב מכמה סעיפים קצרים ומשמעותיים, שיכולים במידה מסויימת להציל לכם את הטיול וגם את הכיס בכל הקשור להוצאות הכספיות בטיפולים הרפואיים והנזקים שיופיעו ללא הודעה מוקדמת כגון:
אשפוז והוצאות רפואיות: זהו אחד הפרמטרים החשובים ביותר בביטוח הנסיעות שגם מכסה את המבוטח בהתאם, בדרך כלל בחברות ביטוח הכיסוי על סעיף זה הוא עד 1,000,000 ש"ח ומעלה.
איתור, חילוץ והצלה: כי לעלות מסוק בשמיים בשביל לאתר תרמילאי שהחליט לצאת לטרק לעבר הלא נודע, זה עסק לא זול בכלל.
הטסה רפואית לארץ: במידה ואין באפשרותכם לחזור לארץ עצמאית על הטיסה ודרוש ליווי רפואי צמוד לאורך כל הדרך.
הוצאות להמשך טיפולים בבי"ח בארץ: שעולים המון כסף מכיוון שתאונה נגרמה מחוץ לגבולות מדינת ישראל והביטוח הלאומי אותו אנחנו משלמים מדי חודש לא תופס במצבים שכאלה.
הוצאות והחזרים על הכבודה והציוד: במידה ואבד לכם או ניזוק במהלך הטיסה ובחו"ל.
העברת גופה לארץ: לא על אף אחד, אבל חשוב שיהיה כי הפרצדורה מסובכת ויקרה מאוד במידה ואתם לא מכוסים בפוליסת ביטוח למטיילים.
רכשו ביטוח נסיעות לחו"ל…כדי שנוכל לנפוש בשקט!


עוד בנושא


12345 (3 הצבעות, ממוצע: 4.67 מתוך 5)
Loading ... Loading ...

תגים: , ,

 
© 2009-2011 טרוול אינפו. כל הזכויות שמורות
Website Feedback
Feedback Analytics