השכרת רכב לנהג חדש

אז החלטת שאתה נוסע לחופשה בחו”ל או בארץ, אתה נהג חדש ואתה רוצה לשכור רכב, אז מה עושים…? מאיפה מתחילים…? ומה צריך לדעת הנהג החדש לפני ששוכרים את הרכב בארץ או בחו”ל…? כל התשובות מחכות לך ממש כאן!

מי הוא הנהג החדש

נהג חדש הוא זה שקיבל רישיון נהיגה חדש על פי תקנות התעבורה של מדינת ישראל, כאשר במשך שנתיים נחשב הנהג ל”נהג חדש” מיום הוצאת רישיון הנהיגה.
לנהג חדש בישראל ישנם תקנות והגבלות עקב הסיכון של הנהג החדש, בגלל הניסיון שמדבר בעד עצמו.
הנהיגה על הכביש לכל נהג צריכה להיות בזהירות מירבית ואחת כמה וכמה לנהג חדש שעולה על הכביש ללא ניסיון וללא הידע של תרבות הנהיגה הישראלית.
חלק קטן מההגבלות והתקנות שחלים על נהגים חדשים בישראל הם:
• הצגת שילוט מתאים בהתאם להנחיות משרד התחבורה.
• הגבלה על מספר הנוסעים ברכב כאשר הנהג החדש הוא זה שמוביל את הדרך.
• הימנעות מעברות תנועה חמורות שיכולות להביא לשלילת הרישיון במקום.
• וקורס רענון מקיף על פי הנחיות משרד התחבורה שמתעדכנות מפעם לפעם

לחץ כאן וקרא על תקנות “נהג חדש” על פי משרד התחבורה

השכרת רכב לנהג חדש

השכרת רכב בחו”ל וגם בארץ היא חוויה שמשפרת את הטיול בצורה משמעותית וחשוב לדעת שלנהגים חדשים שמחליטים לשכור רכב, יש הגבלות בעת השכרת הרכב שחשוב לדעת לפני שמחליטים לתת כרטיס אשראי ולשלם, לשלב לראשון ולהתחיל בנסיעה.
כיום מרבית מחברות השכרת הרכב נמנעות מלהשכיר רכבים לצעירים ולנהגים חדשים, בגלל הסיכון שכרוך בכך והביטוחים הנוספים שצריך הנהג החדש לעשות בתוספת תשלום.
השכרת רכב בכללי במרבית מחברות השכרת הרכב בעולם היא מגיל 21 ומעלה, כאשר והנהג החדש ששוכר את הרכב ועומד בגיל המתאים, צריך לדעת על ההגבלות השונות כגון גובה ההשתתפות העצמית של הנהג החדש שגבוה הרבה יותר מזה של הנהג הוותיק על הכביש.
בחלק מהמדינות בעולם ישנה הגבלה על הגיל בו יוכל הנהג לשכור את הרכב וחשוב לעשות בירור מקיף עם חברת השכרת הרכב וספק ההשכרה על קטגורית הרכב שתוכלו לקחת בתור נהגים חדשים.
ישנם מדינות בעולם בהם השכרת רכב יוקרה ורכבי שטח מוגבלים לגיל מסויים ומעלה, כך שאם אתם בני 21 ואתם נהגים חדשים על הכביש דעו שיכול להיות שהרכב היחיד שתוכלו לשכור הוא מקטגורית הרכבים הזולה יותר שיעשו את העבודה מספיק טוב בשביל הצרכים שלכם לחופשה בחו”ל…וגם בארץ.
שתהיה נסיעה טובה וחופשה מהנה.

אולי יעניין אותך לקרוא גם על:

טיפים לבחירת שולחן משרדי

FacebookTwitterPinterestLinkedInחברה שמחפשת שולחן למשרד שלו צריך לדעת, כי שולחנות משרדיים נבדלים בגוונים, בצורות ובחומרי הגלם. ניתן למצוא שולחן משרדי פינתי וגדול או

טיול מאורגן לפיליפינים

FacebookTwitterPinterestLinkedIn מתכנן לכבוש יעד חדש? יעד מיוחד? חושב שכבר ראית הכל? רוצה להגיע אל המקום שהכי דומה לגן עדן? אם אתה מתלבט

6 תגובות

  1. אני בת 54 נהגת חדשה מסיימת בתחילת אוקטובר שנה זו את ה”נהג חדש” נוסעת לשוויץ ורוצה לשכור רכב, האם יש לי מגבלות עקב הנהג חדש? האם כאשר אני מנפיקה רשיון נהיגה בינלאומי מוטבע ה”נהג חדש”?
    תודה מראש על תשובה

  2. אביבה שלום…
    כל חברת השכרת רכב הפועלת בגזרת הצפון, אנחנו ממליצים לנסות את חברות השכרת הרכב הפופולאריות, כגון: אוויס, שלמה סיקס וכדומה.

  3. שטויות… אני לא מבין מי יוצא מתוך נקודת הנחה מטומטמת ש”נהג חדש” רק בבגל שהוא נקרא כך בעל יותר סיכויים לעשות תאונה לא עלינו. יש הרבה פרמטרים אחרים. גיל הנג. כשירות. מידת הזהירות (אפשר לבדוק לפי הרשעות) אני בהגדרה שלי “נהג חדש” ואני נוהג יותר טוב מהרבה נהגים שאין לי מושג מי נתן להם רישיון. יש לי רישיון מ24/11/10 וטפו טפו טפו לא שרטתי אפילו אוטו אחד… סה”כ דו”ח חנייה (שגם הוא לא מוצדק, איחרתי ב3 דקות למדחן)

סגור לתגובות.