ביטוח נסיעות לחו”ל – כיצד נקבע המחיר?

ביטוח נסיעות לחו”ל הוא אחד מהדברים אשר בלעדיו פשוט לא טסים לחו”ל! נכון, אולי כבר יצאתם מספר פעמים לחו”ל ושום דבר לא קרה, אך לא כדאי לסמוך על המזל כי בסופו של דבר הבריאות שלכם ושל משפחתכם היא הדבר החשוב ביותר. בהשקעה של מספר שקלים בודדים ליום כפרמיית ביטוח תוכלו לצאת בראש שקט וליהנות מהחופשה כמו שצריך. שקלים בודדים? כן, אך עדיין ישנם הבדלים בין פוליסות ביטוח נסיעות לחו”ל שונות ואנו כאן על מנת להסביר ממה הם בעיקר נובעים.

גיל הנוסעים לחו”ל

ילדים וקשישים הם האוכלוסיות החשופות ביותר למקרי הזדקקות לסיוע רפואי בין אם בארץ ובין אם בחו”ל. ילדים נוטים לחלות ולהיפצע ואילו קשישים עלולים למצוא עצמם נזקקים לשירותי רפואה בטיפול במחלות הכרוניות שלהם או במקרי רפואה דחופה. ביטוח נסיעות לחו”ל, אם כן, יקר יותר כאשר אתם נוסעים יחד עם ילדים ו/או קשישים. יש לציין כי קיימים מקרים ספציפיים בהם גם על צעירים לשלם פרמיית ביטוח גבוהה יותר כגון נשים בהריון ועוד.

אופי הנסיעה

בילויים או עסקים? נופש של בטן-גב או תרמילאות ועיסוק בענפי ספורט אקסטרים? אופי הפעילות בה אתם עומדים להשתתף בחו”ל קובעת במידה ניכרת את עלות הפרמיה שכן אין להשוות את הסיכון הכרוך בנופש בקלאב לבין הסיכון בהשתתפות בסקי, תרמילאות בהרים או קפיצת מצוקים. בטרם תרכשו ביטוח נסיעות לחו”ל הקפידו לעדכן את נציגי השירות של חברות הביטוח ולו על האפשרות לביצוע פעילויות שכאלה (כולל בנג’י וסנפלינג) על מנת שתהיו מכוסים באופן מלא לכל צרה שלא תבוא.

חילוץ והצלה

כל טיול באשר הוא טומן בחובו את האפשרות לפגיעות גוף שונות, לעיתים רבות במקומות אשר קשים מאוד לאיתור וכך גם דרגי ההגעה אליהם. ביטוח נסיעות בחו”ל אשר כולל החזר הוצאות איתור, חילוץ והצלה וכולל שירות פרטי של הטסה בחזרה לארץ והחזר הוצאות רפואיות הוא ביטוח אשר עולה מעט יותר פר יום שהייה בחו”ל אך בהחלט משתלם ברגע האמת.

ביטוח נסיעות לחו”ל נותן המון שקט נפשי אך יש לבחור בו בתבונה ולשים את הבריאות שלכם בחשיבות המעלה, מעבר לשיקולים כספיים כאלה ואחרים.

אולי יעניין אותך לקרוא גם על:

טיפים לבחירת שולחן משרדי

FacebookTwitterPinterestLinkedInחברה שמחפשת שולחן למשרד שלו צריך לדעת, כי שולחנות משרדיים נבדלים בגוונים, בצורות ובחומרי הגלם. ניתן למצוא שולחן משרדי פינתי וגדול או

טיול מאורגן לפיליפינים

FacebookTwitterPinterestLinkedIn מתכנן לכבוש יעד חדש? יעד מיוחד? חושב שכבר ראית הכל? רוצה להגיע אל המקום שהכי דומה לגן עדן? אם אתה מתלבט

2 תגובות

סגור לתגובות.